İninal Kart Aktarılmayan Para Sorunu

Melek Melek4 hafta önce

İninal kartımdan banka kartına para aktardım. İninal kartta paranın eksildiği yazıyor fakat karşı tarafa para iletilmemiş. Mail attım dönüt alamadım. İlgilenirse sevinirim karşı tarafa da mahcup oldum. Bununla ilgilenir misiniz lütfen İninal yetkilileri?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

İninal Kart Logo İninal Kart 4 hafta önce

Değerli Kullanıcımız, sizi kayıtlı iletişim bilgilerinizden aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar'a kayıtlı mail adresiniz üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi 0850 311 77 01 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz Saygılarımızla . İyi günler dileriz.

İninal Kart Logo İninal Kart 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz ; Sizleri bir kaç kez aradık ancak ulaşamadık. Sizlere ulaşabileceğimiz bir iletişim bilgisini bizlerle paylaşabilirseniz geri dönüş yapacağız. Saygılarımızla . İyi günler dileriz.

profile-icon Melek 4 hafta önce

İninal ekibinden hala bir dönüt alamadım

profile-icon Melek 4 hafta önce

Beklemedeyim🙏🏻

İninal Kart Logo İninal Kart 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmaları yaparak, Şikayet Yönetimi Ekibi olarak, en kısa süre içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler