Eft İninal Kartıma Geçmedi

Mert Mert 05 Ağustos 06:08

Bayramın ilk gününden itibaren birçok bankadan İninal kartıma EFT işlemi ile para gönderildi. İlk EFT işlemi 15 dakika inde gerçekleşse de diğer işlemlerde bayram nedeniyle paraların 04.08.2020 tarihinde hesabıma yatacağı söyleniyordu ama gerçekleşmedi. Hem ben hem de EFT işlemini gerçekleştiren kişiler mahcup oluyor, lütfen gerekeni yapın.

Cevaplar

profile-icon Mert 10 Ağustos 10:58

Ya arkadaş 9 gün oldu EFT yapılalı hala paralar gelmedi anlamıyorum illa müşteri hizmetlerini mi aramak gerekiyor

İninal Kart Logo İninal Kart 06 Ağustos 11:35

Değerli Kullanıcımız, sizi kayıtlı iletişim bilgilerinizden aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar'a kayıtlı mail adresiniz üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi 0850 311 77 01 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz Saygılarımızla . İyi günler dileriz.

profile-icon Mert 06 Ağustos 05:48

Şikayetimi göndereli yaklaşık 1 gün olmasına rağmen henüz hiçbir bilgi verilmedi ve çözüm bulunmadı. Biraz daha hızlı olmanızı rica ediyorum.

İninal Kart Logo İninal Kart 05 Ağustos 06:43

Değerli Müşterimiz, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz bildirimin memnuniyete dönüştürülmesi için konuyla ilgili gerekli araştırmaları yaparak, Şikayet Yönetimi Ekibi olarak, en kısa süre içerisinde size detaylı bilgi vereceğiz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler