24 Ekim 2016 #6758116

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Taksim Şubesi Kapandığından Dolayı Mağdurum

Nisan ayında taksim şubesinde 1 kur almıştım. Fakat müsait olamadığım için hiç gitmemiştim. Bugün şubeye uğradığımda iflas ettiklerini öğrendim. En yakınındaki Nişantaşı İngiliz Kültür derneğine gittiğimde ise hiç ilgilenmeden muhatabınız Bakırköy şişli ve Zeytinburnu Amerikan Kültür dediler. Şişli Amerikan Kültür Derneğine gittiğimde ise onlarla biz ilgilenmiyoruz , Bakırköy Amerikan Kültür dediler.


Sözleşmemi ve dekontumu getirmem halinde ancak Bakırköy Amerikan Kültürde 1 kur alabileceğimi söylediler. Benim Bakırköy gibi bir semtte kursa gitmem oldukça zor olduğu için zaten Taksim İngiliz Kültür'ü tercih etmiştim, aksi takdirde Taksim'de başka birdil kursuna gidecektim. Diğer bir konu: ben kuru devir yoluyla bir arkadaştan aldım. Ne sözleşmem, ne de dekontum var. Açıkçası inanılmaz derecede mağdur oldum. Kursa gitmek istemiyorum. Sadece 1 kur para iademi istiyorum.

Eray 6.264 Okunma

Cevaplar

  • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Eray Ç., Konu ile ilgili olarak kurum genel merkezimiz tarafından kapatılmadığından dolayı ücret iadesi ile ilgili malesef size yardımcı olamamaktayız. Ücret iadeniz ile ilgili olarak sizden ricamız ilgili tüketici hakları mahkemelerine başvurmanızdır. Saygılarımızla. İngiliz Kültür Genel Merkez

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön