22 Ekim 2016 #6754891

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları 1 Yılı Aşkın Süredir Mağdur Ediyor

Daha önce belirtmiş olduğum şikayete hikayeden asılsız cevap verildi. Henüz mağduriyetimi gidermemiştir. İstanbul Göztepe İngiliz Kültür Derneği çalışanı olan gerek Suat bey, ve diğer ekibi tam anlamıyla beni tekrardan hayal kırıklığına uğrattılar. Hocaların kalitesizliği yüzünden deneme amaçlı gittiğim dersten çıkıp, özel ders isteğimin onaylanması ve sonrasında söz verilmemiş gibi davranılması.


Bu kursiyerin ne denli gereksiz, ilgisiz ve para amaçlı bir yer olduğunu ortaya çıkarttı. Düzgün bir cevap alana kadar şikayetim devam edecektir... Bir defa girilen ve sonrasında tekrardan telefon ile dondurduğum halde aradan geçen birkaç ay sonra aradığımda 1 derse girmişsiniz kalan kur hakkınız yanmıştır. Cevabı verilmesi ne kadarda gereksiz ve güvensiz bir firma olduğunu ortaya çıkardı. Şikayetim benden alınan kur hakkım geri verilene kadar devam edecektir.

Batuhan 5.355 Okunma

Cevaplar

  • İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Batuhan ÖZDİL, Tarafımıza hangi temsilciliğimizle ilgili şikayetiniz olduğunu açık bir şekilde belirtmeniz halinde ilgili temsilciliğimizle iletişime geçip tarafınıza bilgilendirmede bulunacaktır. Saygılarımızla İngiliz Kültür Genel Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön