İngiliz Kültür Derneği Kaydımı İptal Etmiyorlar!

Zeynep F. |

İzmir Karşıyaka şubesinden 2+1 kur aldım. İlk kurumu bitirdim ama memnun kalmadım. İkinci kuruma başlamadan kaydımı Mart 2015te iptal ettirmek istediğimi söyledim. İptal isteğimi aldıklarını, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Nitekim kimse beni aramadı. 2 ay boyunca sürekli Karşıyaka şubesini aradım iptalin ne aşamada olduğunu öğrenmek için.

Ama her seferinde genel merkezden beni arayacaklarını, aradıktan sonra iptal olacağını söylediler. Genel merkezden kimse aramadı. Bu arada da kur başlayınca sıkıntı olmasın diye dondurabileceğimi de söylememe rağmen gerek olmadığını söylediler. Şimdi ise arayıp ikinci kuru bitirdiğimi, kayıt iptal aşamasında olduğum için vermediğim 2 aylığı istiyorlar.

Etiketler :

Kayıt - Kayıt İptal Ücret / Senet İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  09:39

  Sayın Zeynep FİDE;

  Öncelikle İngiliz Kültür Dil Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Zeynep Hanım'ın şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup;

  Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz Zeynep Hanım ile iletişime geçerek Zeynep Hanım kalan kurları ile ilgili olarak 1 hafta içerisinde temsilciliğimize geri dönüş yapacağını belirtmiştir.

  Saygılarımızla
  İngiliz Kültür
  Genel Merkez