07 Kasım
#12923209

ING Turuncu Hesap Kandırmacası!

İnternetten Turuncu Hesap başvurusunda bulundum. Kartı teslim etmek için tarih verildi. O tarihte gelen giden olmadı. Ardından telefon bankacılığı ile durumu bildirdim. Tekrardan tarih verilmesine rağmen gelen olmadı. Verilen tarihlere uyulmaması gerçekten saçma ve biz aramadıkça geri bildirim alamıyoruz. Şikayetimin çözüme kavuşmasını rica ederim. Mersis: 0876004224300365

Utku Utku 412 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Utku08 Kasım

    Sayın yetkili, Gün boyunca telefonum açıktı ve ulaşılabilir durumdaydım. Telefonum çalmadığı gibi herhangi bir cevapsız çağrı da gözükmemekte. Sıkıntımın çözülmesi için defalarca o numarayı aradım. Hiçbir şekilde çözülmüyor. Tarafıma ulaşmanızı ve şikayetimi çözmenizi rica ederim.

  • ING Temsilcisi08 Kasım

    "Müşterimiz Sn UTKU A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler