15 Ocak
#13450923

ING Sigorta İadesi!

İngbank'tan kullanmış olduğum 2 ayrı tüketici kredisi'nin 1' ini 30 Kasım 2019'da, 2.'ni de 14 Ocak 2020 tarihinde erken kapama olarak ödedim. Her iki işlem için benden kesilen sigorta bedelinin geriye kalan kısmının iadesi için müracaat etmiş olmama rağmen 45 gündür tarafıma herhangi bir ödeme yapılmamıştır. Alacağına aslan kesilirken cüzi bir miktarı savsaklayan banka ilgililerinden şikayetçiyim. Gerekli ödemenin bir an önce yapılmasını istiyorum!

Ramazan Ramazan 320 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ramazan15 Ocak

    Sayın yetkili sigorta yapılırken çekilen kredi miktarı ve vadesi dikkate alınarak kesinti yapılmaktadır. Bugün mesajla beni NN sigortaya yönlendirdiği, orası da bana 2018 de ödeme yapmadığım için iadenin söz konusu olmadığını bildirdi. O zaman yapılan sigorta 1 yıllıkmı idi? 5 yıllık Krediyi siz sadece 1 yıl mı güvenceye alıyorsunuz?

  • ING Temsilcisi15 Ocak

    "Müşterimiz Sn RAMAZAN Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler