25 Ekim
#12852829

ING 'nin Yine Zorla Sigorta Yapma İnadı

02 09 2019 da bana sormadan rızamı almadan 110**92 numaralı tam koruma ferdi kaza sigorta poliçesini istemiyorum dememe rağmen aynı tarihte hesabımdan istenmeyen poliçe ye 144 lira sigorta bedeli çekilmiştir. Yanlışta ısrar etmeleri kanunların adaletli şekilde düzenlenmemesinden kaynaklandığını sanıyorum. Bu tür haksızlıkları kendi ülkelerinde yapamayacaklarınıda sanıyorum. Devlet bizim hakkımıza sahip çıkmayan devlette bizim. Bir şey daha hatırlatayım. Üstelik kapanmış bir borca sigorta poliçesi hazırlayarak suç işlemişlerdir. Böyle duyarsız idarecilere böyle kurumlar. Benim hakkımı kim arayacak kim bun
lardan hesap soracak merak ediyorum.

Abdülkadir Abdülkadir 898 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdülkadir30 Ekim

    ING Bank teşekkürü hak etmeyen yanlışları kasten yapıyor. Aynı zamanda Bizlere faizsiz kredi vermeyen ve bu yabancı bankaların kapısına bırakan hükumeti de protesto ediyorum.

  • ING Temsilcisi30 Ekim

    "Müşterimiz Sn ABDÜLKADIR D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları