16 Eylül
#12615035

ING Müşteri Hizmetleri İlgisizliği!

04.09.2019 tarihinde ING Bank hesap kartım ile alışveriş yaptığım iş yerinin 2 kez 96 TL hesabımdan çektiğini gördüm. İş yerine durumu bildirdim kendi hesabına 1 kez 96 TL geçtiğini belirtti. Aynı akşam ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim. Müşteri temsilcisi verdiğim mail adresine 2 kez mükerrer alınan dekontları göndermiş ve durumu çözüm merkezine ilettiğini 3 iş günü içerisinde cevap verileceğini bildirmiştir. Aradan 12 güm geçmesine rağmen ING Bank bu sorunun çözümüyle ilgili tarafıma dönüş yapmamıştır. maaş müşterisi olduğum bankanın mağduriyetini gidermesini bekliyorum.

Hakkı Hakkı 1.084 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hakkı'nın Teşekkür Mesajı22 Eylül

  Sorunum giderildi teşekkür ederim

 • Hakkı22 Eylül

  Sorunum giderildi teşekkür ederim

 • Hakkı17 Eylül

  04.09.2019 tarihinde İngbank Bandırma şubesine ait sonu 2705 ile biten nakit kartım ile 96 TL'lik kasap alışverişi yaptım. Hesabımı kontrol ettiğimde 2 kez aynı tutarım düştüğünü gördüm. Aynı akşam müşteri hizmetleri ile görüştüm çözüm merkezine sorunun iletileceği 3 iş gününde dönüşeceği söylenmesine rağmen hesabıma iade olmamış tarafıma dönüş yapılmamıştır. Aradan geçen 13 günde mağduriyetim giderilmemiştir.

 • ING Temsilcisi17 Eylül

  "Müşterimiz Sn HAKKI G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları