ING Kredi Kartıma Ödeme Almıyorlar

Murat Murat 2 ay önce

Uzun yıllardır ING Bonus kredi kartı kullanmaktayım. Online ödemelerim, online alışverişlerimi bu karttan yapıyorum. Ekstre toplamının fazlasını yatırdım diye kartıma para yatırmamı banka kabul etmiyor. Online ödeme işlemlerimde çok zor durumda kaldım. Limit arttırmak için başvurdum, kabul etmiyorlar. Zaten çok istediğim bir durum değil. Spotify, Netflix, Vodafone, n11, GittiGidiyor, diğer online alışveriş siteleri vs... Bu kurumlarda bence çok etkilenir. Çağrı merkezi sebebini bile söylemiyor. Bana dedikleri Genel Müdürlük tarafından bu kararın verildiği.

Sonuç olarak kredi kartımı kullanamıyorum, nedeni para yatırmak istiyorum ve kabul etmiyorlar. ING bankacılıkta son noktayı vurdu. Kime anlatsam, anlamakta zorlanıyor. Bu durumun acil olarak düzeltilmesi gerekli. Yetkililer konuya el atsın.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

ING Logo ING 2 ay önce

"Müşterimiz Sn MURAT K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler