ING Kart Aidatı Alındı!

Hale Hale11 Aralık 2019 17:24

ING banka ait Bonus kartımı neredeyse 10 yıldır kullanmaktayım. Bilgim dışında kartımdan 126.00 TL hesap işletim ücreti alınmıştır. Bu tutarın tarafıma iadesini talep etmek için banka şubesine gittiğimde telefon bankacılığı ile halledebileceğim iletildi. Ancak hiçbir suretle telefonla ING Bank müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum? Tutarın iadesini talep ediyorum. Tarafımla iletişime geçerseniz memnun olurum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hale 20 Aralık 2019 16:50

Ung bank üzerinden bugüne kadar konuyla ilgili herhangi bir dönüş sağlanamamıştır. Ayrıca verilen telefon numarasından da müşteri hizmetlerine ulaşılamamaktadır. Gerekli olan kanuni haklarımı kullanacağımı bilin istedim.

profile-icon Hale 13 Aralık 2019 06:55

Merhaba Mealime gönderdiğiniz mesajı aldım. Ancak vermiş olduğunuz telefon numarasından müşteri hizmetlerine bağlaamıyorum! Pek çok kez aramış olmama rağmen... Müşteri hizmetlerine bağlamadığım için lütfen tarafıma siz acil iletişime geçiniz. Teşekkürler

np_image1 Ekli Görsel Var
ING Logo ING 12 Aralık 2019 11:26

"Müşterimiz Sn HALE Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler