11 Temmuz 2019
#12253920

ING Haksız Kazanç Sağlıyor

Kredi kartım kapalı son ekstre 38,04 TL geldi ödemek için İzmir şubeye gittim. Ancak gişe ödeme almıyormuş. Sadece ATM'den ödeme yapılıyormuş. Vezne çalışanı ATM'den ödeyin 40 TL olarak dedi ben de 2 TL para üstü ne olacak dedim. O zaman EFT yapın dedi neden EFT ücreti ödeyeyim dedim. Zar zor paran bozuksa öde dedi. 38,04 verdim. 1 kuruşları almıyoruz dedi. Ekstrede yazan tutarı ödüyorum. O zaman 38 yatırırım dedi. 4 kuruş almadığınıza dair kağıt istediğimi söyledim.


Yandaki çalışanınız 5 kuruş benden olsun dedi. Siz kimsiniz de birini küçük görüyorsunuz banka olarak. Çıkarken teşekkürler iyi günler dedim. Suratıma bile bakmadılar. 2 TL mi size kaptırmadığım için mi bu kadar afra tafranız. O zaman kuruşlu borç çıkarmayacaksınız. Benim 2 liramı alıp zengin olma hayaliniz varsa çok beklersiniz asla kaptırmam. Yaptığınız şey yasal değil. Zorla 1 TL toplamaya çalışıyorsunuz. Gişeden ödeme almayarak.

Özkan Özkan 688 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi12 Temmuz 2019

    "Müşterimiz Sn ÖZKAN K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları