26 Ağustos
#12495718

ING Bank Umursamaz Tavırlarınızdan Dolayı Kutlarım!

09.08.2019 Tarihinde, ipotek kaldırma işlemi için Gaziantep Suburcu şubesine başvurdum, bankadaki görevli hanımefendi gün içerisinde işlemin tamamlanacağını söyledi bende bankadan ayrıldım, işlemin üzerinden 17 gün geçmesine rağmen halen hiçbir işlem yapılmadı.


Şubeyi ve müşteri hizmetleri çağrı merkezini defalarca aradım, ama hiçbir gelişme olmadı, bende notere başvurarak evimin satışını yapamadığımı ipotek kaldırma işlemi için bankaya yatırdığım ücretin dekontunu ve tapudan aldığım ipoteklidir, belgesini noter aracılığı ile onaylatıp satış yapamadığım her gün için tarafınıza zarar tazmin davası açmaya karar verdim, sizi, bankanızı ve çalışanlarınızı, gayri ciddiyetsiz ve umursamaz tavırlarınızdan dolayı kutlar, bu şekilde devam etmenizi temenni ederim.

İlhan İlhan 1.969 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İlhan28 Ağustos

    En kısa sürede size dönüş yapılacak diyorsunuz, iki gün geçti halen dönüş yok. Merak ediyorum, burda insanları kandırmaktan başka bir işlem yapıyormusunuz.

  • ING Temsilcisi26 Ağustos

    "Müşterimiz Sn ILHAN A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları