14 Ocak
#13447903

ING Bank Ulus Şube Yavaşlığı

ING Bank Ulus şubesindeyim. Hayatımda gördüğüm en yavaş banka şubesi burası galiba. 4 kişi çalışıyor güya ama biri iş bilmiyor. Biri ona yardım ediyor. Diğer biri telefonun görüşmesini hala bitiremedi. Çalışan tek personel var o da yazık tek parmağını kırmış galiba sargıda yazık. Geldiğimden beri çalışan tek personel o.


Yetkililer kamera sisteminden hiç mi kontrol etmiyorsunuz acaba. Bankanızın her şubesinde aynı sıkıntı var. Kontrol mekanizmanızı geliştirmenizi öneririm. Ben en fazla bir ay daha çalışıp hesabımı kapatırım lakin bankanızdan böyle böyle müşteri kaybetmeniz yazık, herkes aynı konudan muzdarip.

Zeynep Zeynep 260 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi15 Ocak

    "Müşterimiz Sn ZEYNEP D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler