18 Kasım
#12993262

ING Bank Para Hesaba Geçmedi, Nerede Olduğu Bilinmiyor

23.10.2019 tarihinde Almanya dan 1000 € para, IBAN hesabıma transfer edildi. Ama bugüne kadar hesabıma geçmedi. Bir yerde yanlışlık yapıldı. Ama kimse göremiyor elimde dekont var. Merkezden ve telefon bankacılığından paranın nerede olduğu görülmüyor. Bana İstanbul da ki tüm şubeleri tek tek gezdirdiler. Parayı bulamıyorum. Hayatımda gördüğüm en kötü banka. Sorumsuzlar. Umursamazlar.

Cüneyt Cüneyt 836 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cüneyt20 Kasım

    Lanet olsun sizin gibi bankaya

  • Cüneyt19 Kasım

    İngbank a yazdım. Şubeleriniz merkeze yazı yazdı. Arıyorum ve kimse cevap vermiyor. Swit olduğu için şube görebilir deniyor. ING ingo yazıyorum. Beni heri arayacaklarını söylüyorlar. Ama kimse aramıyor. Para Almanya ya geri dönmemiş. Şaşırdım artık.

  • ING Temsilcisi18 Kasım

    "Müşterimiz Sn CÜNEYT K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları