20 Mart 2013
#1697160

ING Bank Müşteriyi Mağdur Ediyorlar!

İNG bankasından 1. 40 faiz oranından konut kredisi kullandım dünyanın faizini ödedim ama bana çıkarmadıkları sorun kalmadı telefon ile müşteri hizmetlerini ne zaman arasam banka şubenize başvurun diyorlar ben başka şehirdeyim diyorum telefon numarası veriyorlar arıyorum başka şehirdeyim diyorum bana bankamıza gelmelisiniz diyorlar anlama kabiliyetlerinin olmadığını düşünmeye başladım ve tamamen müşterilerine sorun çıkarmaya yönelik şirket politikaları var.


Geri bildirim kesinlikle yok müşteri memnuniyeti hiç önemli değil. Bana sadece bir dekontun mail olarak gönderilmesini istedim neredeyse fırça yedim.

Yusuf Yusuf 243 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı28 Ağustos 2014

    şikayet var sitesine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. konunun hemen çözüme ulaşmasında çok yardımcı oldular... INGBANK konu ile ilgili talebimi hemen yerine getirdi teşekkürler...

  • ING Temsilcisi28 Mart 2013

    Sn Yusuf G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/03/2013 tarihinde Antalya Akdeniz Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Yusuf G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları