14 Mayıs 2019
#11971070

ING Bank Müşteri Hizmetleri İle Güncelleme Yapamadım!

ING Bank'tan şikayetçiyim. Teknosa'dan telefon alırken ihtiyaç kredisi çekmiştim, şu anda ödemek istiyorum ancak yaşadığım şehirde (Iğdır’da) ING Bank şubesi yok, sadece bankamatik var.


8 yıl önce ING turuncu hesabım vardı, o zaman başka bir telefon numarası kullandığımdan telefon numaramı da müşteri hizmetleri aracılığıyla güncelleyemedim. Kars şubesini arayın telefonlar diyorlar ulaşamıyorum. Kredi borcumu, yaşadığım şehirde ING bulunmadığından ve daha önce kullandığım başka bir numaram ING'de kayıtlı olduğundan mağdurum, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mustafa Mustafa 7.472 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi14 Mayıs 2019

    "Müşterimiz Sn MUSTAFA Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları