07 Kasım
#12922537

ING Bank Küçük Sanayi Şubesi

Bursa ING Bank küçük sanayi şubesi vezne çalışanlarına 2 gün önce hesabımda bloke var nedenini sordum Bursa 13 icradan konulmuştu 3 ay önce bütün bankalara ödediğime dair evrak gitmiş ING bankada gitmiş hesabımdaki blokeyi kaldırmamışlar gidip tekrardan Bursa 13 icradan ödediğime dair evrak aldım kendim bankaya götürdüm yarın açılır dediler 3 gün geçti hala açılacak küçük sanayi şubesindeki çalışanlar telefon açacaklarını söylediler açmadılar.

Polat Polat 422 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Polat13 Kasım

    Bana Email atmışsınız bloke kaltı diye halen daha devam ediyor buraya şikayet etmekle kalmadım bddk bile şikayete bulundum

  • ING Temsilcisi08 Kasım

    "Müşterimiz Sn POLAT P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler