ING Bank Kredi Taksitimden Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Esma Esma6 yıl önce

ING Bank'tan 5723229 Onay Kodlu çekmiş olduğum İhtiyaç kredisi ödemelerimi aksatmadan yapmaktayım. 03/01/2014 tarihinde bankanızca aranarak kredi ödemelerimde 1 aylık gecikme olduğu belirtildi.

Ben bunu mümkün olmadığını söyledim. Şu an bulunduğum Akçay'da ING Bank olmadığı için Ayvalık ING Bank'a 09/12/2013 tarihinde Aralık Ayı Kredi Borcu adı altında yatırdığım dekontu gösterip hesap ekstresi aldığımda yatırdığım aralık ayı kredi borcundan bilgim dışında hesap işletim ücreti ve gecikme bildirim ücreti adı altında toplam 76.37 TL kesildiğini gördüm.

Etik olmayan bu davranışın düzeltilmesini ve tarafıma haksız kesilen bu tutarın ödenmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

ING Logo ING 6 yıl önce

Sn Esma A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

profile-icon Esma 6 yıl önce

Kesinlikle ING BANK'ın sorun çözme gibi bir niyeti olmadığını düşünüyorum.

profile-icon Esma 6 yıl önce

Şikayetim hala devam etmekte olup; İNG BANK'ın sorun çözmek niyetinde olmadığını düşünüyorum.

profile-icon Esma 6 yıl önce

Aynı konu ile ilgili şikayetim devam etmekte.08/01/2014 tarhinde bankanızca aranarak hesap işletim üzretinin bir defaya mahsus tarafıma iade edleceği, ve gecikme bildirim ücretleri tahsilatıyla ilgili dönüş yapılacağ söylenmekle birlikte; ocak ayı kredi borcumu ödemek istediğimde yanlışlık tarafınızdan düzeltilmediği için yine faiz işlemesin denilerek aralık ayı kredisi tekrar alınmıştır. Ayrıca aldığım ekstrede ikinci kez 02/01/2014 tarihinde 7,98 lira hesap işletişim ücreti alınmış olup toplam20.48 lira olan tahsilatın 08/01/2014 tarihinde 11.90 lira iadesi yapılmıştır.Krediyi çekmiş olduğum K.Yaka şubesindeki müşteri temsilcisine yapmış olduğum bu konuyla ilgili şikayetimin 273569 carting nolu mesajına da yanıt gelmediğini öğrenmiş bulunmaktayım. Bu gayri ciddi durumun düzeltilerek kredimden bilgim dışından kesilen hesap işletim ücretinin tamamının ve gecikme bildirim tahsilatlarının tümünün tarafıma iadesini rica ediyorum. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

ING Logo ING 6 yıl önce

Sn Esma A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler