01 Eylül 2016
#6347698

ING Bank Kredi Komisyonu Dekontu İçin 50 TL Ücret!

ING Bank'tan uzun süre önce kullanmış olduğum krediler için ödediğim komisyonlara ait dekontları istemek için müşteri hizmetlerini aradım. Bana bir
IBAN numarası verdiler ve bu numaraya 50 TL'dekont ücreti yatırmamı istediler. Dekontu maille yollayacaklarını söylediler. 50 TL'dekont ücreti ne kadar etik? Bu ücreti de tüketici hakem heyetinden insanlar geri alıyorlar. Burada amacın müşteriyi caydırmaktan başka amacı olmadığını düşünüyorum.

Haydar Haydar 140 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Haydar'ın Teşekkür Mesajı23 Eylül 2016

  Sorunum kısa süre içerisinde çözüldü ve istediğim belge e-mail yoluyla tarafıma ulaştırıldı. Teşekkür ederim.

 • ING Temsilcisi05 Eylül 2016

  Müşterimiz Sn Haydar Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/09/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Temsilcisi01 Eylül 2016

  Müşterimiz Sn Haydar Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

 • ING Temsilcisi01 Eylül 2016

  Müşterimiz Sn Haydar Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları