ING Bank Kredi Kartım Hala Aktif!

Vesile Vesile6 yıl önce

ING Bank yıllar öncesinde bir arkadaşım adına kredi çektiğimiz için banka istemediğim halde kart gönderdi. Kullandım fakat 2013 ekim ayı itibariyle iptal ettirmek istedim ve bankayı arayıp kapama tutarımın ne kadar olduğunu öğrendim ve o tutarı direk internet aracılığı ile yatırdım dekontumda elimde mevcuttur.

Kapatmak için aradığımda arayacaz sizi dediler ve aramadılar. Kartı iptal ettirdiğimin talebi oluşmuş ve bana 3 ay sonrasında 40 kuruşluk komik bir rakam borç tutarı gönderiliyor bu parayla kimse batmaz ama kapa tutarını öğrenip de kapattığım halde borç yansıması çok tuhaf ve üstelik müşteri hizmetlerinden T*** hanımla görüştüğümde bana kartınız hala aktif görünüyor. Gecikme tutarınıda sonra yansıtmış.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Vesile 3 yıl önce

Bana arayıp bilgi filan verilmedi. İng bankasıyla bir daha hiç çalışmadım çalışma gibi bir düşüncem de yok. Onlardan çekmiş olduğum kredinin masraflarını da almak için elimden geleni yapıp masrafımı alacağım.

ING Logo ING 6 yıl önce

Sn Vesile Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

ING Logo ING 6 yıl önce

Sn Vesile Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler