07 Mayıs 2013
#1783964

ING Bank Kredi Hesabımdan İşletim Ücreti Kesiyor!

25/04/2013 tarihinde, çekmiş olduğum kredinin ilk taksitini yatırmak için (gününden evvel) İzmir/ Girne bulvarı. şubesine gittim. Aylık ödemem olan 475 tl yi yatırdım. Dekontum var. Fakat bugün 07/05/2013 telefonuma bir mesaj geldi. Kredinizin ödenmeyen taksit borcunu ödemeniz gerekir diye. Hemen 0850 222 06 00 aradım.


Karşımdaki bayan bana kredimin 50 tl eksik yattığını çünkü bankanın 50 tl hesap işletim ücreti kestiğini söyledi. 50 tl yi ne zaman yatırabilirim diye sordu. Şimdi ben hem gününden önce yatırıyorum kredimi hemde böyle bir şeyle karşı karşıya kalıyorum. Ben 475 tl nin üzerine neden bir kez daha 50 tl yatırayım? Böyle bir şey vardı ise neden bana şubedeki görevli söylemedi?

Betül Betül 85 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Betül15 Mayıs 2013

    Daha önceki yazmış olduğum şikayetle ilgili dün merkezden telefon aldım.Gişe memurunun yapmış olduğu hatadan dolayı bana ödenmesi gereken 50 tl yi 10 dakika içinde iade edileceği söylendi.Bende bugün Alaçatı şubesine çekmek için gittim fakat dün yatırılan 50 tl den 39.22 tl hesap işletim ücretinin düştüğünü gördüm.Dolayısıyla bana ödenmesi gereken tutar yine ödenemedi.Hem bana gidip çekebilirsiniz deniliyor hemde yine aynı hata yapılıyor.Aynı hatanın 2. kere tekrarlanması çok büyük bir hata.Dün ana merkezden arayan kişi iade yapıldığı için(!) şikayetimin kapatılışını onaylamamı ayrıca derecelendirmeyi yine buna göre yapılmasını rica etti.Bankacılık 0.Müşteri memnuniyeti 0.Çok yazık!

  • ING Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Betül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn Betül K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları