ING Bank Kredi Dosya Masrafı Gösterir Dekont Sorunu!

Osman Osman6 ay önce

Daha önceki yıllarda çekmiş olduğum ihtiyaç kredilerine ait dosya masraflarını gösterir dekontu almak için ingbank in şubesine gittim şubeden de telefon bankacılığından e mail olarak istenmesi gerektiği söylendi. Telefon bankacılığını aradım personel de hesabıma 110 ₺ yatırmam karşılığında dekont gönderebileceğini söyledi. Diğer 2 banka direk yardımcı olurken ingbank in bu uygulaması da nedir değerli yetkililer cevap bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

ING Logo ING 5 ay önce

"Müşterimiz Sn OSMAN G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

profile-icon Osman 6 ay önce

Firmadan herhangi bir dönüş alamadık. Bekliyoruz paranla rezil olmak kavramını yaşatıyorlar. Aynı sistem içerisinde farklı uygulama nasıl olur... Bir banka hemen veriyor diğeri telefon bankacılığı vasıtasıyla ING bey de para istiyor... Memlekette yasal hak aramakta paraya endeksli

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler