07 Aralık 2016
#7143890

ING Bank Kredi Çıkmadı ve Altın Kampanyasından Yararlanamadım

Emekliyim. 2 altın verecekler diye reklam yapıyorlar. Ayrıca 10 milyonu üzerinde kredi alanlara toplam 3 altın... Bana vergi dairesinden borçlarım olduğunu emekli maaşımı ING' den alsam bile altın veremeyeceklerini söylediler.


Vergi dairesinde blokeli borcum olduğunu söylediler. Yapılandırdım bloke yok. X bankaya gittim. Kredim 1 saatte çıktı ce altınımı da aldım. ING reklamları boşuna vermesin...

Zerrin Zerrin 414 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Zerrin10 Aralık 2016

  Hiç gerek yok... Network işi tapıyorum. Türkiye'nin her il ve ilçelerinden üyelerim var. 2500 kişilik bir ekibim var... Bankanızda rencide edildim... Kimliğim önüme atıldı vergi dairesinde blokeniz bulnmaktadır size kredi vermeiyoruz. Emekli maaşınızı da getirseniz zaten krdi vermiyoruz size maaşınıza da altın veremeyiz denildi. 5 dk sona Garanti Bankası'na gittim. Kredim onaylandı. 22.000 TL kredimi aldım. Ticari hesabımı ve emekli maaşımı garanti banka 'ya aldım... teşekkürler garanti... .

 • Zerrin08 Aralık 2016

  Hiç gerek yok, yorumları okudum. Ben bankamı seçtim. Network işi yapıyorum, sürekli nakit dönüyor ticari hesabımda... Madem vergi borcum var neden bloke konulmuyor hesaplarıma. Vergi borçlarım yapıılandırıldı ve taksıti ödendi. Siz ing bankası sayfanızı 5 yıldır günclememişsiniz.

 • ING Temsilcisi08 Aralık 2016

  Müşterimiz Sn Zerrin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Temsilcisi07 Aralık 2016

  Müşterimiz Sn Zerrin T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları