02 Mart 2015
#3084960

ING Bank İşlem Ücreti Kesti

İng Turuncu hesap açtırmama en büyük etken işlem ücreti almamalarıydı. Biraz önce EFT işlemi yaptım ve 3,5 TL işlem ücreti kesildi. ING Bank hiçbir şekilde müşteri memnuniyetini düşünmeyen, haksız yere onlardan para kesen (ki daha önce elimde yolladığım turuncu hesabın dekontu olmasına rağmen kendi kafalarından havalemi bana sormadan açtıkları hesaba yollayarak 50 TL işlem ücreti kesmişlerdir.


Defalarca şubeye gitmemize, müşteri temsilcileriyle konuşmamıza, hatalarını kabul etmelerine rağmen para iade edilmedi.) Hiç başımızı ağrıtmaya değmeyen bir bankadır. Hesabımı da en kısa sürede kapatacağım.

İpek İpek 302 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İpek22 Mayıs 2015

  22.05.2015 hala tarafıma yukarıda yazıldığı gibi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

 • İpek06 Mart 2015

  Şikayetim ile ilgili aradım ama bir sonuç alamadım. Almayacakalarini söyledikleri ücretleri güncelleme yaparak alacaklarını bildirdiler. Çözüme ulaşan bir konu yok yani...

 • ING Temsilcisi04 Mart 2015

  Müşterimiz Sn İpek G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Temsilcisi02 Mart 2015

  Müşterimiz Sn İpek G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları