26 Ekim
#12857236

ING Bank İpotek Kaldırılması!

ING Bank Denizli Bayram yeri şubesinden konut kredisi kullandım. Borç transferi yaparak başka bir bankaya borcumu taşıdım. ING bankasına olan konut kredi borcumu kapattım. ING bankasının ipoteği kaldırması için kapatma ücretini de yatırdım. 15 gün içinde e devletten takip edin kalkar dedi banka yetkilileri fakat hemen hemen 1 ay oldu e devletten baktığımda ipotek gözüküyor. Bunun hemen kaldırılmasını talep ediyorum.

Halil Halil 1.480 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halil06 Kasım

    Denizli Bayram yeri ING Bank tam bir rezalet... ING bankasından Konut kredisi kullandım kredi borcumu ödeyip kredimi kapattım ipoteğimin kaldırılması için ipotek kapatma ücretinide ödedim. E devletten kontrol edin en geç 15 güne kalkar dediler. Aradan 1.5 ay geçti sabah tapuya gittim hiçbir girişimleri olmamış. Müşteri hizmetlerini aradım şubeye bağlamaya çalıştılar telefonları bankada açan yok. Sonra şubeye mail attılar. Aramaları için 1 hafta geçti arayan yok. Müşteri sorumlusu Gülşah Hanım kredi çekinceye kadar çok samimi. Borç kapattıktan başka bankaya borç transferini yaptıktan sonra yabancılaşıyor nedenseee. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Gişedeki arkadaş bakacak diyor. Rezalet...

  • ING Temsilcisi30 Ekim

    "Müşterimiz Sn HALIL Z. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları