12 Nisan 2013
#1739601

ING Bank İpoteği Kaldırmıyorlar!

Bankanın eski müşterisi olan bir firmanın (firma adını vermeyeceğim, konunun onlarla bir alakası kalmadı.) adına ipotekli olan ve 2010 yılında borcu ödenerek bana geçmiş olan evimin ipoteğini kaldırmak istiyorum. İşlem yapılan şube Ankara-Ostim Şubesidir. Banka ile yapılan görüşmelerimde evin ipoteğinin kaldırılamayacağı söyleniyor.


Evin daha önceki borcu benim hesabımdan ödendi. Dekontları mevcuttur. Bankanın iletişim bölümünden yazdığımda bir problem oluştu hatası alıyorum. Bana geri dönüşlerinde evin ipoteğinin kaldırılamayacağı, söyleniyor. Ama sebep söylenmiyor. Borcu varmı evin, yok. Benim banka ile bir ilişkim varmı, yok. Lütfen, evimin üstündeki ipoteğinizi kaldırınız. Düşün yakamdan

Ali Ali 113 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sn Ali Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/04/2013 tarihinde Ostim Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ali15 Nisan 2013

    İpoteğim için kaldırma yazımı göndermişler. İlk başta sikayetvar.com ekibine daha sonra ise ostim şubesindeki Özlem Hanım'a teşekkür ederim. Şikayetimden sonra ilgilenip aynı gün kargo ile yazıyı gönderdiler...

  • ING Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sn Ali Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler