ING Bank Hesap İşletim Ücreti Kesti

Burcu Burcu5 yıl önce

ING Bank'a adıma yatırılmış olan parada 23 lira hesap işletim ücreti kesildi. Şubedeki yetkililerle bu durumu çözemedik. Müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Şubeden çıkmadan müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim. Telefona çıkan görevli bu durumu şubeyle görüşmem gerektiğini söyledi. Gişe görevlisiyle görüştüm. Hesabımdan kesilen paranın dekontunu çıkardı ve üzerine kesilen paranın tarafıma iadesini yazarak beyanda bulundum.Fakat hala bir haber yok. Buradan ING Bank'a şikayette bulunuyorum. Kesilen para lütfen iade edilsin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burcu 5 yıl önce

şube üzerinden yapmış oldugum şikayet dikkate alınmadığı için Şikayetim Var sitesinden ikinci bir beyanda bulundum. Buradan tüm kamu oyu görüyor diye ilgili kişiler bana hemen dönüş yaptılar. Teşekkür ediyorum tabii.. Fakat sorunlar yalnızca buradan değil şubelerde de aynı şekilde telafi edilmeli diye düşünüyorum.Saygılar..

ING Logo ING 5 yıl önce

Sn Burcu E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

ING Logo ING 5 yıl önce

Sn Burcu E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler