29 Mayıs 2013
#1824618

ING Bank Hesap İşletim Ücreti İadesi İstiyorum!

ING Bank Gaziantep şubedeki vadeli Usd hesabıma 1000 Usd yatırdım bana 972 Usd'lik dekont verdiler. Bu ne iş diye sorduğumda hesap işletim ücreti dediler. Ayrıca haberim olmadan bana tl hesabı ve destek hesabı da açmışlar ordan da 72 tl hesap işletim ücreti istiyorlar. Kesilen ücretlerin hesabıma iade edilmesini bilgilerinize arz ederim.

Ömer Ömer 99 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ömer'in Teşekkür Mesajı03 Haziran 2013

  İNGBANK Müşteri hizmetleri sorunu çözdü teşekkürler

 • ING Temsilcisi03 Haziran 2013

  Sn Ömer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ömer03 Haziran 2013

  Sayın İNG Bank Yetkilleri sorunum hala çözelemedi gereki işlemlerin yapılmasını hususunu Bilgelirnize arz ederim..

 • ING Temsilcisi29 Mayıs 2013

  Sn Ömer K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları