Cevaplar

profile-icon Fetullah 5 yıl önce

Muhterem ING yetkilisi.Yukarıda sonuca ulaşmış şikayetim sonrası yaşanan gecikmeinin bildirim bedelini yine benden kestiniz. Bu konu ile ilgili müşteri danışmanlarınız bana yardım etmedi. Ve yine gergin bir görüşme gerçekleştirldik. Bu konuda acil dönüşünüzü bekliyorum.

profile-icon Fetullah 5 yıl önce

Bu aynı banka ile yaşadığım ikinci problem. Son arayan personel eleştiri ve problemlerime karşı olumlu ve ılımlı yaklaştı.Kendisine ayrıc teşekkür ederim Ancak bu firmanın sıkıntıları sikayetvar.com'a düşmeden halletmeme gibi bir problemi var. Bu manada sikayetvar.com yetkililerine ayrıca teşekkür ederim.

ING Logo ING 5 yıl önce

Sn Fetullah B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

profile-icon Fetullah 5 yıl önce

ING bank ile ilgili süreç sonuçlanmamıştır. Banka sorun konusunda ne bir bilgilendirme nede bir sonuç dönmüştür. Lütfen şikayeti yayından kaldırmayınız...

profile-icon Fetullah 5 yıl önce

Konu ile ilgili dönüş olmadı. Hala bekliyorum....

ING Logo ING 5 yıl önce

Sn Fetullah B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler