ING Bank Haksız Kazanç!

Şevket Şevket6 yıl önce

ING Bank'tan çekmiş olduğum krediyi bugün itibaren kalan 7 aylık borcumu kapattım banka kredi hariç 50 tl benden hesap işlem ücreti aldılar.Ayrı dekont karşılığı bu alınan paranın benle ilgisi olmadığı söyledim memur arkadaşa benim daha önce böyle bir şey olmadığı söyledim, benim çekmiş olduğum 2 tane krediden kesilen paralarımın iadesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Şevket 6 yıl önce

teşekür ederim veznedeki arkaşlar yardımcı olursa sevinirim ev kredimide ing den kullanacağım birde iadeyi nezaman alabilirim

ING Logo ING 6 yıl önce

Sn Şevket B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

ING Logo ING 6 yıl önce

Sn Şevket B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler