ING Bank Edirne Şube Çalışanları Bir Alem!

Hakan Hakan6 yıl önce

15 ocakta Edirne ING Bank şb.gittim Afyon'a 5000 tl EFT yaptım masraf 28 tl dedi tamam dedim yarım saat içinde hesapta dedi. O an hesaptan nakitte çekeceğimi söyledim beni diğer gişedeki çalışana yönlendirdi bu arada dekont vermedi. Diğer çalışandan 10,000 nakit aldım bankadan çıktım.

Saat 13:30'da bankaya geri geldim ve karşı tarafta paranın yatmadığını belirttim. Kendisi bir yerleri arayarak nedenini sordu ve bana EFT masrafının 37 TL olduğunu söyledi bende neden sabah 28 öğleden sonra 37 TL dedim. Bunun üzerine EFT'yi iptal ettim ve hesapta bulunan 30,000 TL parayı istedim arkadaş dekontu önüme kodu saat 3'te gel para yok dedi nasıl dedim ING Bank'ın kasasında 30 bin yok mu dedim olay oldu!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

ING Logo ING 6 yıl önce

Sn Hakan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/01/2014 tarihinde Edirne Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

ING Logo ING 6 yıl önce

Sn Hakan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler