15 Eylül 2015
#3724038

ING Bank Dosya Masrafı Geri Ödeme

21/07/2010 tarihinde ING Bank Bursa Beşevler sanayi şubesinden H*** M** ismiyle çekmiş Olduğum konut kredisinden dosya masrafı, ipotek masrafı vs.. Gibi açıklamalarla kesintiler yapılmıştı. Yapılan bu kesinti tutarının 4077 sayılı tüketici koruma kanunu'na göre haksız şart sayıldığından tarafıma iadesini talep ediyorum. Bankanızca iadesi mümkün değilse tüketici hakem heyetine başvurmak üzere, yapılan kesintinin dekontunu ve konut projesi sözleşmesinin bir örneğinin bankanıza kayıtlı olan e-mail adresime elektronik ortamda gönderilmesini talep ediyorum.

Hatice Hatice 159 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi17 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Hatice M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/09/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn Hatice M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları