09 Mayıs 2013
#1788895

ING Bank Dekont Vermiyor!

Ben sizin bankanız kadar yavaş, benim söylediğimi anlamaktansa kendi bildiğini okuyan ve beni anlamayan bir kurum, görmedim. kaçıncı talep bildirim numarası alışım kaçıncı telefon açısım ve kaçıncı bu talebini sizin yetkililerinize bildirişim sayısını bende bilmiyorum.


27 Şubat 2013 tarihinde internet bankacılığınızı kullanarakTurkcell faturamı ödedim. ve sizden ödeme yaptığım faturanın dekontunu istiyorum dekontta cep tel numarası açık olarak gözükmemektedir. Tel nosunun açık olarak görünen dekontu göndermeyecek durumda olan bir banka ile karşılaştım. Acil olarak dekontumun tarafıma mail yolu ile gönderilmesini istiyorum.

İsmail İsmail 347 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn İsmail Hakkı Levent S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn İsmail Hakkı Levent S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları