29 Şubat 2016
#4994280

ING Bank Dekont Ve Dosya Masrafı!

Gaziantep tüketici hakem heyetinde çalışmaktayım ING Bank başka bir bankadan havale yapmam durumunda dosya masrafımı gösteren dekont vereceğini söyledi, yalnız hiçbir şekilde bize geri dönüş yapılmadığını ve oyalandığımızı belirtiyorum. ING Bankla hiçbir şekilde bir daha çalışmayacağımızı ve ING Bank kimseye tavsiye etmeyeceğimizi bilgilerinize arz eder ve havale yaptığımız paranın ve dosya masraflarımızın tarafımıza iadesini en acil tarafından istemekteyiz.

Emin Emin 115 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Emin08 Mart 2016

  Hala dosya masrafımı gösteren dekontlarımı alamadım kimse benimle bağlantıya geçmedi herkes ala biliyor dekontkarını ben hala alamadım

 • Emin02 Mart 2016

  Sadece dosya masraflarımı gösteren bir dekont istedim ING Bank 20 TL havale yapmam durumunda dekontlarımı bana vereceklerini söylediler havaleyi yaptık bize geri dönüş yaptıklarında bu seferde arşiv araştırma bedeli adı altında 30 TL yatırmamız halinde bize geri dönüş yapacaklarını söylediler bu dekontları almak benim en doğal hakkım ING Bank bu dekontları bize en kısa zamanda vermemesi durumunda mahkemeye gitmekten hiç kaçınmam ve bu işin peşini asla bırakmayacağımı bildiriyorum. En doğal hakkım olan dekontlarımı istiyorum hiçbir ücret ödemeden alacağımı sizlere duyuruyorum

 • ING Temsilcisi01 Mart 2016

  Müşterimiz Sn Emin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 01/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Temsilcisi29 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn Emin D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Emin29 Şubat 2016

  İnşallah geri dönüş yapılır bu sefer

Ziyaretçi Yorumları