ING Bank Dekont Ücreti İstiyor!

Kenan Kenan11 Eylül 2014 10:48

10.09.2014 tarihinde ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak bankalarından daha önce kullanmış olduğum kredilerin dekontlarının/hesap özetlerinin mail adresime gönderilmesini talep ettim.Müşteri temsilcisi bana ıban numarası vererek 60 tl dekont ücreti yatırarak dekontu müşteri hizmetlerine fax ile gönderdikten sonra dekontlarımın tarafıma gönderileceğini söyledi.ING Bank'tan kullanmış olduğum kredilerin dekontlarını mail adresime göndermelerini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kenan 16 Eylül 2014 12:11

sorunu çözmeye yönelik firma en ufak bir harekette bulunmadı.

profile-icon Kenan 11 Eylül 2014 17:49

İng bank şikayetime cevap olarak müşteri hizmetlerinin numarasını vererek irtibata geçmem gerektiğini tarafıma bildirmiştir.Müşteri hizmetleri aynı şekilde tarafıma gönderilecek belgeler karşılığında 60 TL ücret talep etmektedir.Kısaca İNG BANK Müşterileri ile dalga geçmeye devam etmektedir.

ING Logo ING 11 Eylül 2014 15:46

Müşterimiz Sn Kenan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

ING Logo ING 11 Eylül 2014 10:49

Müşterimiz Sn Kenan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler