ING Bank ATM'si Paramı Vermedi

İlknur İlknur5 yıl önce

Kocaeli'de Belsa plaza yanında bulunan ING Bank Atm'de yapılan para çekme işleminde makine dekont ve kart iadesi yaptı fakat para verme işlemini gerçekleştirmedi. Müşteri hizmetleri ve banka ile görüşen babama Atm'de para sayımı yapılacağı bu işlemden sonra bilgi verileceği söylendi.

Fakat daha sonra yapılan görüşmede paranın tam çıktığı gibi bir ifade kullanıldı. Şuan mağdur durumdayız böyle bir olay şuana kadar hiçbir bankayla yaşamadık. En kısa sürede problemlerimiz çözüldü fakat bankanız müşterisini fazlasıyla mağdur etmekte. Para çıkışı olmayan bir Atm'de dekontta para çıkışı var ise nasıl hesap tam çıkabilir? Yeterli açıklama, alaka ve alacağımızı en kısa zamanda bekliyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

ING Logo ING 5 yıl önce

Sn İlknur A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

ING Logo ING 5 yıl önce

Sn İlknur A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler