16 Ağustos 2013
#1958119

ING Bank Açıklamasız Hesaptan Para Kesiyor!

Hesabımı kontrol ettiğimde kredi ödediğim hesabımdan 48 liralık para kesilmiş. Dekontunu aldığımda hiç bir açıklama görünmüyor. Kendi kafalarına destek hesap adı altında bir hesap açılmış, sistem kendini 4.aydan bu yana sürekli bu hesaptan eksiye düşerek kapatıyor.


Ne bir haber verme, ne bir bilgilendirme var. Şubeye gittim, kesintinin nedenini anlayamadılar.
Müşteri hizmetlerini aradım, kesintinin açıklamasını yapamadılar. Böyle hiç bir açıklama olmadan bu parayı kesip, destek hesaptan kullandırtmak haksızlık.


Bugün müşteri hizmetlerini arayarak ayrıca kredi kartımı kapattırdım. ING Bank ile artık kesinlikle çalışmayı düşünmüyorum.

Gökhan Gökhan 77 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sn Gökhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/08/2013 tarihinde Binevler Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sn Gökhan S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları