28 Kasım 2019
#13072376

ING ATM'si Borç Ödeme Esnasında Parayı Yuttu

16.07. 2019 tarihinde ING Bank'ta bulunan 1350 TL'lik kredi borcumu Bursa Yıldırım Erikli AVM yanı bankamatikten ödeme yapmaya gittim. Ödemeyi kartsız işlemlerden yaptım parayı koydum ancak bankamatik parayı sıkıştırdı. Arada kalan paranın bir bölümü dışarıda bir bölümü içeride kaldı bu durumda müşteri hizmetlerini olay yerinde aradım talep oluşturdum ve orada beklememiz söylediler tam 2 saat orada bekledim. Müşteri hizmetlerini tekrardan aradım bankamatik devreye girecektir oradan ayrılmayın dedi ne zaman ayrıl dersek o zaman ayrılın dedi sonra bankamatiğin devreye gireceğini iletti ve bankamatik parayı kendine çekti.


Sonra müşteri hizmetleri gidebileceğim iletti. Sıkıntının giderildiğini iletti. Size mesaj gelecektir dediler. Eve gittiğimde bana gelen mesajda bankamatikten para bulunamadı diye bir mesaj gelmesi üzerine tekrardan aradım. Talep oluşturup yeniden bakacaklarını söylediler. Ertesi gün banka Heykel şubesine uğradım ve ödenip ödenmediği sorguladım kredimi ödendiğini söylediler sıkıntının olmadığını ilettiler. 3 ay sonra tekrardan beni arayıp sizin ödenmemiş krediniz bulunmakta ek hesaptan ödendiğini faiziyle birlikte o parayı ödemem gerektiğini ilettiler. Tekrardan talep oluşturdum ve bankamatik yuttuğu görüntüleri incelemediler görüntü yok diyorlar paramı aldılar beni mağdur ettiler mağduriyetimiz giderilmesini oradaki görüntülerin ve çevredeki mağazalarda görüntülerin incelenmesini istiyorum. BİMER'e yazdığı. Şikayet bu şekildedir yasal yollardan işimi halledeceğim bilgilerinize.

Fesih Fesih 1.424 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi02 Aralık 2019

    "Müşterimiz Sn FESIH G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları