08 Temmuz 2019
#12237187

ING ATM Ve Şube Yetersizliği

Ben yıllardır ING Bank müşterisi olarak banka süne ve ATM yetersiz olmasından dolayı şikayetçiyim. İzmir Çamdibi semtinde ikamet etmekteyim. Bankanıza ait kredi kartı ve kredi borcum olmasından dolayı sürekli ATM veya banka aramaktayım. Çünkü gittiğim ATM de genellikle yesilova ve Altındağ istikametinde ve sürekli hata veriyor. Bu sebeblede kredi ve kredi kartı gecikmeye uğruyor. Fotoğrafta görüldüğü gibi sadece sizin bankanızın ATM si yok.
Yer. İzmir Çamdibi kapalı pazar yeri sizinde bir ATM niz olsa fena olmaz. Sadece ben değil birçok müşteriniz de mağdur durumda. İlgilenirseniz sevinirim.

Tuna Tuna 645 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • ING Temsilcisi09 Temmuz 2019

    "Müşterimiz Sn TUNA C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz."

Ziyaretçi Yorumları