01 Kasım 2013

ING Emeklilik'ten Çıkış Yapamıyorum!

ING Emekliliğe maalesef bir arkadaşın vasıtası ile üye olduk. Sözlerinde durmadıkları kredi kartımdan para çektikleri sözleşme göndermedikleri vb nedenlerden dolayı ayrılmak istediğimi belirttim.

Kendileri yatırdığım paranın boşa gideceğini söyledi bende tamam çorba için istemiyorum kuruş dedim. Müşteri hizmetleri form gönderdi gönderdikleri formu ve evrakları faks çektik aradan 4 ay geçti bugün mesaj geldi eksik evrak varmış müşteri hizmetleri arayın, aradım eksik evrağım nedir diye hesap numaramı yazmıyormuş benim.

Ayrılırken para ödenmeyeceğini söylediniz Hesap no istemediniz. Bugün hesap no eksik diyorsunuz (4 ay geçti) Artık ING Emeklilikten kurtulmak istiyorum.

Murat 379 Okunma

Cevaplar

  • Murat01 Kasım 2013

    1- Kredi kartımdan (giriş parası hariç) para çekmeyin dedim, çektiniz 2- Sözleşme imzalandıktan sonra, müşteri temsilcimiz arayacak denildi, aranmadım (size sorduğumda ulaşılamadı dediniz madem ulaşılamadı tekrar arayın) 3- Sigorta poliçesi adresime gönderilmedi 5- Makbuzlar her ay mail olarak gönderilecekti gönderilmedi. Sizin hatanızdan dolayı sözünüzde durmadığınızdan dolayı ilgisizliğiniz ve bilgisizliğinizden dolayı sistemden çıkıyorum. Peki sorarım burada ödediğim paraları da geri iade etmiyorsunuz. Ödediğim parayı tekrar iadesini istiyorum. Konu ile ilgili bakanlığa şikayette bulundum. Ayrıca iade işlemini gerçekleştirmediğiniz sürece faizi ile birlikte tüketici hakları mahk. gerekli kuruluşlara başvurum yapılacaktır. Kopyala yapıştır ile değil yukarıdaki maddelere cevap veriniz. İyi akşamlar.

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi01 Kasım 2013

    Sayın Katılımcımız, Müşteri İletişim Merkezimiz ile yapmış olduğunuz görüşmeye istinaden sistemden çıkış işlemleriniz başlatılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön