24 Aralık 2014

ING Emeklilik Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

15/03/2013 ING Emeklilikten gelir koruma poliçesi yaptırdım. Bize tazminat ödeme şartı olarak; sizi işveren çıkaracak, kıdem ve ihbar alınmış olacak, işsizlik maaşı alınabiliyor olacak ve yüz kızartıcı suç harici bir fesih olacak dendi. Ben tüm bu şartlara uymama rağmen ING Emeklilik geçerli nedenle fesih olduğu için ödemem diyor. Ciddi bir mantık hatası ve yanlış bilgilendirme ile bir hata var bu işte. Tüm yasal haklarımı kullanacağım. Burada yapılan haksızlığı ilan ettiğim gibi.

Sureyya 1.677 Okunma

Cevaplar

  • Sureyya30 Aralık 2014

    Ing çok kötü bir süreç yönetti.Poliçenin yanlış tanıtıldığını kabul etmiyor.Hukuki açıklama için bir yetkili aramadı,bir yazı gönderdi o kadar.Benim poliçemi yapan acenta yönetcisi bile burada bir hata olduğunu söyledi,tam bir hukusuzluk.

  • Sureyya24 Aralık 2014

    Şu klasik cevaplar kadar insanı rahatsız eden birşey var mı acaba!!! Ama bilinmelidir ki bu ülkede ağır aksak da olsa hukuk var çok şükür.Eninde sonunda Hakkımı Alıp ilanını da yine buradan yapacağım.

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi24 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz hakkında tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. İletmiş olduğunuz konuya istinaden size en kısa sürede bilgi verilecektir. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi 444 1 666 no’lu ING Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön