ING Emeklilik Yanlış Bilgilendirme Yapıyor.

Sureyya D. |

15/03/2013 ING Emeklilikten gelir koruma poliçesi yaptırdım. Bize tazminat ödeme şartı olarak; sizi işveren çıkaracak, kıdem ve ihbar alınmış olacak, işsizlik maaşı alınabiliyor olacak ve yüz kızartıcı suç harici bir fesih olacak dendi. Ben tüm bu şartlara uymama rağmen ING Emeklilik geçerli nedenle fesih olduğu için ödemem diyor. Ciddi bir mantık hatası ve yanlış bilgilendirme ile bir hata var bu işte. Tüm yasal haklarımı kullanacağım. Burada yapılan haksızlığı ilan ettiğim gibi.

Etiketler :

Bilgilendirme - Danışmalık Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sureyya D.
  30 Aralık
  08:37

  Ing çok kötü bir süreç yönetti.Poliçenin yanlış tanıtıldığını kabul etmiyor.Hukuki açıklama için bir yetkili aramadı,bir yazı gönderdi o kadar.Benim poliçemi yapan acenta yönetcisi bile burada bir hata olduğunu söyledi,tam bir hukusuzluk.

 • Sureyya D.
  24 Aralık
  15:28

  Şu klasik cevaplar kadar insanı rahatsız eden birşey var mı acaba!!! Ama bilinmelidir ki bu ülkede ağır aksak da olsa hukuk var çok şükür.Eninde sonunda Hakkımı Alıp ilanını da yine buradan yapacağım.

 • 24 Aralık
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  Bildiriminiz hakkında tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.

  İletmiş olduğunuz konuya istinaden size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi 444 1 666 no’lu ING Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi hattımızdan iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  ING Emeklilik A.Ş.