02 Mayıs 2013

ING Emeklilik Primlerimi İstiyorum!

Ing emeklilik İstemdışı işsizlik gelir koruma sigortası yaptırdım.Yaklaşık 5 aydır primleri kartımdan çekilmekteydi. Talihsiz an geldi ,issiz kaldım,hasar bildirdim.İşkur dan ödenek aldığıma dair ve şirketten istenen bütün evrakları gönderdim fakat işyerimde belirli süreli sözleşmeyle çalıştığım için red yedim.

Poliçemde belirli süreli şartı yazıyormuş.kabin memurları borçlar hukukuna bağlıdır ve sözleşmeli çalışmak zorundadır.İş sektörlerini bilin!belirli süreli çalışana bu sigortayı yapmayın!!!Primlerimi istiyorum.

Melike 212 Okunma

Cevaplar

  • Melike 21 Mayıs 2013

    Saçmalık..sigortacı değilim, belirli süreli belirsiz süreli ne olduğunu bilmem bile...kapsam dışı kalacak olan sigortayı bile bile yaptırmam sigorta şirketlerine hayrına para yatıracak kadar zengin biri olmam lazım..kişinin insiyatifine bırakmanız direk kendi çıkarlarınız doğrultusunda zaten..benim gibi bir çok insandan bu şekilde karşılıksız para almış oluyorsunuz.insanların iş sözleşmesini alıp inceleyip daha sonra bu sözleşmeleri yapın o zaman, sadece kimlik bilgileriyle değil!!!acentelerinizi ve çalışanlarınızı da bu şekilde yönlendirin..iş sektörleri hakkında da bilgi sahibi olsunlar..belirli süreli sözleşme vakti dolunca işten çıkacaktır anlamına gelmez sadece, havacılık da senelerdir sözleşme yenilenerek çalıştırılan insanlar var, çünkü kanun böyle!!bu primler de iade olmayacak anlaşılan...tam anlamıyla ing ve bu şekilde çalışan sigortalara kötü referansım!!!

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Fidan, Yaptırmış olduğunuz gelir koruma sigortası kapsamında, poliçeyi yaptırırken işyerinizde süreli sözleşme ile çalıştığınızı bildirmeniz gerekmektedir. Bu durumda poliçenizin dönüşümlü teminatı olan Geçici İş Göremezlik Teminatı devreye girer. Bu teminat ile birlikte kaza sonucu vefat, tam ve daimi maluliyet teminatlarınızda mevcuttur. Bu şartlarda poliçe yaptırmaya karar vermek tamamiyle sizin insiyatifinizde olup, belirtilen tüm bilgilendirmeler poliçenizin üzerinde mevcuttur. Konu ile ilgili bilgilendirme yapmak üzere bildirmiş olduğunuz cep telefonunuzdan sizi aradık fakat cevap alamadık. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

  • Melike 06 Mayıs 2013

    İşsizlik sigortasını ödemeyecekleri için, süreç çabuk işledi.belirli süreli sözleşmeyi görünce reddi verdiler.olay benim işsiz kalıp, mağdur olmam değil!!ödediğim primleri, geri iade etsinler!!şartlara uymayan insanlara da poliçe yapıp, duygularını sömürmesinler lütfen!!primleri çekerken herşey normal tabi, şart kural yok!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön