07 Mayıs 2013

ING Emeklilik Çağrı Merkezindekilerin Tavrı Ve Yönlendirmesi!

ING Emeklilik çağrı merkezi çalışanının hizmet satışı esnasında yönlendirmelerinden ve uygun araştırma yapmadan yorum yapmasından rahatsız olduğum için bu şikayetimi gerçekleştiriyorum.
Çağrı merkezi çalışanlarının yoğun satış baskısı üzerinde çalıştıklarını ve belli hedefleri olduğunu biliyor .

Tüm çalışanlara hak vererek yaptığım görüşmede, çağrı merkezi çalışanının hedefi sadece satış odaklı olmasından, işsizlik sigortası tanıtımında " televizyonlarda görüyoruz eylem yapanlar işsiz kalıyor, bu durumda dahi sigorta size ödeme yapacaktır. " tabirini kullanması hem çalışana hemde ING Emeklilik şirketine yakışmayan anlatımdır. Etik değildir.

Zafer 138 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 07 Ocak 2017

    İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz

  • NN Hayat ve Emeklilik Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn Zafer G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön