10 Eylül 2013

ING Bank'tan Yeterince Hizmet Alamıyorum!

01.07.2009 tarihinden bu yana ING Bank'ın maaş müşterisiyim fakat bankadan maaşımı çekebilmenin dışında hiçbir hizmetinden yararlanamıyorum. Geçmişte diğer bankalarla sorun yaşayıp icralık olmama rağmen bu bankalar bana tekrar kapısını açarak yeniden kredi kartı, kredi ve ek hesap gibi ürünleri kullandırmaya başladı ve 2 yıldır düzenli olarak kullanıyor ve ödemelerimi aksatmadan yapıyorum.

ING Bank'la ilgili olarak hiç bir sorunum olmamasına rağmen ve maaş müşterisi olmama rağmen
50 TL'lik bile bir destek hesap veya kredi kartı veya herhangi bir kredi ürününden yararlanamamaktayım. Bu durumun düzeltilmesi hususunda defalarca başvurum reddedildi. Bu bankanın çalışma politikası çok kötü.

Hüseyin 94 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sn Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 13/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hüseyin13 Eylül 2013

    şu ana kadar tarafıma dönüş sağlanmamıştır.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Hüseyin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön