23 Ocak 2014

ING Bank'tan Maaşımı Alamıyorum.

Yaklaşık 15 gün önce Ankara Necatibey ING Bank şubesinden İstanbul Perpa Şubesine hesap açtırmak için başvuruda bulundum. 4 gün içinde hesabın açılacağını söylediler ve yaklaşık 15 gündür haber yok tekrar şubeye gittiğimde hesabın daha açılmadığını söylediler sebebini sorduğumda başvurunuz henüz oraya ulaşmamış olabilir dediler.

Peki bunu kim bilecek dediğim de kendilerinin yardımcı olamayacaklarını İstanbul'u aramam gerektiğini söylediler ve 2 gündür İstanbul Perpa şubesini arıyorum telefonları açan yok ING bankın müşteri hizmetlerini arıyorum, ben sizi aktarayım diyorlar. 20 dakika telefonda beklememe rağmen telefon kapanıyor. İşin özü ben bu ilgisizlik yüzünden maaşımı alamıyorum.

Özgür 154 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sn Özgür Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Özgür'nin Teşekkür Mesajı28 Ocak 2014

  Necatibey ING Bank şubesinden İstanbul Perpa Şubesine hesap açtırmak için başvuruda bulunduğum evraklarım ING Bank İstanbul Perpa şubesine ulaşmamış banka bugün bende ikinci kez evrak talep etti ikinci başvurumdan sonra bugün sorun çözüldü. Kaybolan evraklardan bir sıkıntı yaşamam inşallah.. Yalnız bu kadar olumsuzluğa rağmen ING Bank Necatibey Şubesi Çalışanlarından Nagehan Duygu hanımefendinin ilgi ve alakası sorunumun çözülmesinde çok büyük katkısı oldu kendisine teşekkür ediyorum.

 • Özgür27 Ocak 2014

  Şikayetimin üstünden 4 gün geçmesine rağmen ING Bank sorunumu çözmedi mağduriyetim devam ediyor.. İlgisizlik devam ediyor.

 • Özgür27 Ocak 2014

  4 gün geçmesine rağmen ING Bank sorunumu çözmedi

 • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

  Sn Özgür Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön