03 Şubat 2014

ING Bank'tan Kart Aidatının İadesini İstiyorum

ING Bank Yenişehir Şubesi (734144 numaralı müşteriyim) tarafından tarafıma verilmiş olan kredi kartından yıllık kart kullanım ücreti alınmayacağı tarafıma beyan edilmesine rağmen 2013 yılı için kredi kartı masrafı olarak 68 TL kesinti yapılmıştır. Bu kesintinin iade edilmesi için elektronik posta yolu ile banka merkezine başvuru yapmama rağmen talebim reddedilerek ücret tarafıma iade edilmedi.

Mehmet 77 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Mehmet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Mehmet E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön