06 Eylül 2013

ING Bank'tan Hizmet Alamıyorum!

ING Bank Muğla şubesi telefonlara bakmıyor. 2 aydan bu yana telefonu hiç cevap vermiyorlar. ING Bank genel müdürlüğü uykuda. Bu şikayetime G** hanıma ilettim ve şikayet forumu oluşturduk. 165448 artı K** beyle görüştüm Muğla şubesine arayacağız dediler ,hiç kimse beni aramadı . Türkiye genel müdürlüğüne yanılmıyorsam Hollan'da veya hangi ülkeye ait olduğunu öğrenip şikayet edeceğim . Bunu noter tespiti ile yapacağım . Ben borcumu ödüyorum, hizmet alamıyorum.

Ali 45 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Ali İksan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Ali İksan T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön