14 Eylül 2013

ING Bank'tan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

13.09.2013 tarihinde ING Bank hesabıma yatan paradan 2013 yılı 8. ay için hesap işletim ücreti
adı altında 49.48 TL para kesilmiş. Hesaplarımda bu bilgiye ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerini aradım ama banka sözleşmeleri gereği hesap açılırken imzaladınız sözleşme gereği alınıyor dedi.

Ben daha önceden Oyakbank müşterisiydim olan ve maaşımı bu bankadan aldığım benim inisiyatifim dışında gelişen bir olay sonradan banka el değiştirdi ve şuan için bu bankada kalan hesabıma para yattı yani benim bankayla oturup bir sözleşme imzaladım falan bu sebepten dolayı bu bankanın kestiği bu paranın bana iadesini istiyorum. En kısa sürede de lütfen buradaki şikayetime cevap verilmesini istiyorum.

Murat 95 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı03 Ekim 2013

    şikayetime kısa sürede istediğim sekilde cevap verildi tesekkürler

  • ING Bank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sn Murat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sn Murat A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön