09 Eylül 2013

ING Bank'ta Para Olmadığı İçin İhaleye Giremedik!

4 Eylül günü ING Bank Tekirdağ şubesini aradık ve 6 Eylül gününe hesabımızdan 20.000 TL çekeceğimizi haber vermek istedik ama banka yetkilisi belki para olmayabileceğini belki de öğleden sonra geleceğini söyledi. Hem 3 gün önce bildiriyoruz hem de para olmayabilir diyorlar. Bu yüzden ihaleye giremedik, bu nasıl banka? Biz de iflas ediyor herhalde diye düşündük. Konuyu BDDK'ya iletmek istiyoruz.

Sezgin 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Sezgin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Sezgin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön